Biuro-LAND sp. z o.o.

Ideal AP 45 - Biuro-Land

Dodano: 05-02-2018


Informacje

Domena: https://oczyszczaczepowietrza24.pl/
Kontakt: +48 515 033 616
Miejscowość: Jaworzno
Adres: Wojska Polskiego 2F
Kod pocztowy: 43-600
Opis

Jeśli szukasz domowego oczyszcza powietrza to przede wszystkim musisz wiedzieć, że marka OPUS, produkująca domowe oczyszczacze powietrza, nie ma sobie równych. Największy wybór oczyszczaczy tej marki, znajdziesz w sklepie internetowym oczyszczaczepowietrza24.pl. Spośród bogatego katalogu oczyszczaczy marki OPUS, możesz wybrać takie dedykowane, np. do pokoi dziecięcych, czy takie dla alergików. Aby ułatwić klientom wybór odpowiedniego oczyszczacza powietrza, dostępne w sklepie urządzenia zostały podzielone na kategorie, np. według wielkości pomieszczenia, do jakiego został przeznaczony dany oczyszczacz.

Jeśli zatem szukasz, np. oczyszczacza do salonu w domu rodzinnym, powiedzmy takiego, który ma ok. 45 metrów kwadratowych, Twój wybór powinien paść na oczyszczacz Opus Ideal AP 45 z filtrem HEPA i systemem antybakteryjnym Cleancel i z filtrem wstępnym, TRUE HEPA i węglowym. Polecany oczyszczacz jest cichy i wydajny, z powodzeniem może być włączony nawet w nocy.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: hansot
Dodany: 2018-03-14 10:49:17

Właśnie przymierzam się do zakupu oczyszczacza powietrza i wezmę pod uwagę również ten model, gdyż ma wszystkie konieczne funkcje plus to, że cechuje go cicha praca.

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)