Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

Wczasy dla seniora - http://www.wigra.com.pl/

Dodano: 13-12-2017


Informacje

Domena: http://www.wigra.com.pl/
Kontakt: 22 665 06 06
Miejscowość: Warszawa
Adres: Człuchowska 25
Kod pocztowy: 01-360
Opis

Większość osób starszych marzy o tym, żeby wyjechać na wakacje. Może to być polskie morze lub góry, w zależności od indywidualnych upodobań. Takie wczasy dla seniora to doskonały sposób, żeby zmienić otoczenie, ale również odpocząć i cieszyć się pięknem natury.

Biuro usług turystycznych: wigra.com.pl zajmuje się profesjonalną organizacją wakacji dla emerytów. Na taki turnus wczasowy mogą zapisać się wszystkie osoby 50+, które chcą spędzić miło i przyjemnie czas w jednej z nadmorskich lub górskich miejscowości. Co ważne, w pakiecie wyjazdu znajduje się między innymi transport, wyżywienie i noclegi, dzięki czemu seniorzy oraz ich rodziny nie będą musiały się o nic martwić. To wygodny i sprawdzony sposób podróżowania dla osób na emeryturze, które chcą aktywnie spędzać czas i korzystać z uroków emerytury.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: Jagoda Michalska
Dodany: 2018-05-23 10:53:34

Dość się nasłuchałam o tym jakie to wakacje za granicą są drogie, niebezpieczne itd. Wiecie co? wakacje w Tatrach albo nad Bałtykiem są dużo droższe od Chorwacji, albo Węgier. Sami się przekonajcie.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)