Fotografia Agnieszka Zomer

Lublin foto

Dodano: 26-01-2018


Informacje

Domena: http://www.zomer.pl/
Kontakt: 603 768 956
Miejscowość: Lublin
Adres: Henryka Sienkiewicza 27
Kod pocztowy: 20-449
Opis

Już niedługo staniecie na ślubnym kobiercu, gdzie przysięgniecie sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wasz wielki dzień zbliża się ogromnymi krokami, a Wy nadal nie zamówiliście fotografa? Najwyższa pora zająć się tą kwestią. Państwo Zomer z Lublina oferują foto usługi najwyższej jakości. Jeżeli chcielibyście z nich skorzystać, nawiążcie z nimi kontakt. Możecie być pewni, że ostatecznie do Waszych rąk trafią pamiątkowe zdjęcia ślubne dopracowane pod każdym względem.

Agnieszka Zomer to ekspertka od reportaży ślubnych, natomiast Artur Zomer robi przepiękne fotografie w plenerze. Państwo Zomer to zgrany duet także w życiu. Może to właśnie stąd bierze się ich niezwykły dar to robienia perfekcyjnych i pełnych pozytywnych emocji zdjęć?

Cena za usługę określana jest indywidualnie i zależy m.in. od terminu zlecenia.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: Olga Kamińska
Dodany: 2018-03-28 11:57:28

Wielu moich znajomych biorących niedawno ślub polecało mi tą Panią fotograf z Lublina. Sami też się zdecydowaliśmy i nie żałujemy!

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)