Hurtownia-Kesi

Hurtownia-Kesi - Tania odzież damska

Dodano: 13-09-2017


Informacje

Domena: https://hurtownia-kesi.pl/
Kontakt: 422072665
Miejscowość: Ksawerów
Adres: Sadowa 3
Kod pocztowy: 95-054
Opis

Strona Hurtownia-kesi.pl może znaleźć się wśrod twoich ulubionych, jeśli interesuje cię tania odzież damska w hurcie – Kesi od lat handluje tureckimi ubraniami, które charakteryzują się niskimi cenami i atrakcyjną jakością, co w rezultacie daje sprzedawcy okazję na przyciągnięcie wielu klientek. W asortymencie znajduje się wiele rodzajów modnej obecnie odzieży, w tym spodnie, spódniczki, sukienki, bluzy, kurtki czy czapki. Łącznie do wyboru zawsze są setki ubrań, które na stronie internetowej łatwo przeglądać według kategorii i porównywać różne dostępne kolory.

Jeśli produkty na stronie i ich ceny zwracają uwagę sprzedawcy, może on zarejestrować się online i składać na swoje konto zamówienia, płacąc z góry czy też za pobraniem. Paczka zostaje wysłana w ciągu 24 godzin od zamówienia i może być zaadresowana w dowolne miejsce, nie tylko w Polsce.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: Joanna Baranowska
Dodany: 2018-03-19 16:01:52

Fajna ta hurtownia Kesi. Bardzo często tam wracam, by zakupić coś ciekawego i w miarę taniego, ale oczywiście w dobrym stylu.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)