IDEADECO

Firany - Łódź

Dodano: 08-10-2017


Informacje

Domena: http://www.ideadeco.pl/
Kontakt: +48 782 177 940
Miejscowość: Łódź
Adres: Nawrot 59
Kod pocztowy: 90-018
Opis

Czy wyobrażasz sobie eleganckie mieszkanie bez firan i zasłon? Aranżacje okienne w domu są nieodłącznym elementem wyposażenia wnętrz, dlatego z pomocą przychodzi firma Ideadeco. Prawdziwy świat firanek sprawia, że klient zyskuje możliwość doboru odpowiedniego produktu do swojego gustu, oczekiwań czy potrzeb. Szycie firanek na miarę to kolejne udogodnienie! Wystarczy, że poznasz ofertę salonu Ideadeco, która znajduje się pod adresem ideadeco.pl.

Jeżeli chcesz wyposażyć pomieszczenia w domu w nowe, zwiewne, ale klasyczne firany, łódzki sklep Ideadeco będzie strzałem w dziesiątkę! W ofercie znajdują się różnego typu firany i zasłony, które z pewnością sprawią, że salon, sypialnia czy kuchnia staną się przytulne, eleganckie i pełne. Udekorowane okna są wizytówką domu, więc jeżeli jeszcze nie kupiłaś firan i zasłon, a szukasz dobrego i sprawdzonego sklepu, postaw na Ideadeco!DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: eyorot
Dodany: 2018-03-19 10:08:42

Dobrze dobrane i uszyte firany potrafią odmienić korzystnie każde wnętrze. Z pewnością w Ideadeco wiedzą jak uszyć firany czy zasłony, które będą zdobić nasze pomieszczenie.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)