SodaPro

SodaPro - Renowacja zabytków

Dodano: 26-07-2018


Informacje

Domena: https://www.sodapro.pl/
Kontakt: 501 647 963
Miejscowość: Marcinkowice
Adres: Cicha 2b
Kod pocztowy: 55-200
Opis

Każdy z nas doskonale wie, że musimy dbać o zabytki, ponieważ stanowią one świadectwo minionych czasów i mają służyć, i nam, i przyszłym pokoleniom. Dlatego zabytki, pomniki czy nagrobki powinny być okresowo poddawane renowacji. Kto przeprowadza i na czym polega renowacja zabytków? Mieszkańcy Dolnego Śląska mogą liczyć na pomoc rekomendowanej firmy, która, choć ma swoją siedzibę pod Wrocławiem, obsługuje klientów z całej Polski.

Zaglądając na sodapro.pl, przeczytasz, że do kompleksowego oczyszczania zabytków firma wykorzystuje najnowszą metodę sodowania. Jest to metoda bezpieczna i co najważniejsze, efekty jej stosowania są prawie natychmiastowe, a sama metoda nie powodują żadnych zarysowań ani uszkodzeń. Po oczyszczaniu, zabytki trzeba zaimpregnować specjalnymi preparatami, żeby zabezpieczyć je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jak deszcz, śnieg i mróz.

Jeśli jesteś zainteresowany współpraca z polecana firmą, dane kontaktowe znajdziesz na podanej stronie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)