TDK

www.motorowe-mazury.pl/

Dodano: 30-11-2018


Informacje

Domena: https://www.motorowe-mazury.pl/
Kontakt: +48 505 987 777
Miejscowość: Warszawa
Adres: Resorowa 4
Kod pocztowy: 02-956
Opis

Woda, ryby i grzyby to to, co najbardziej pociąga Cię w urlopie? Zatem nie może być piękniejszego miejsca dla Ciebie niż Mazury, które ciągle jeszcze pozostają czyste i nieskażone. Jest to miejsce oferujące doskonały wypoczynek, a także zwiedzenie mnóstwa ciekawych zabytków związanych z historią naszego kraju. Jeśli rzeczywiście chciałbyś spędzić wakacje na wodzie, to czarter motorówek w Giżycku oferuje przedsiębiorstwo ze strony motorowe-mazury.pl. W ofercie znajdują się przeróżne łodzie niewymagające patentu sternika, których wielkość zależy od liczebności załogi, a także umiejętności prowadzącego jacht. Nawet jeśli masz niewielkie pojęcie w tej dziedzinie, to po odbyciu wstępnego szkolenia z pewnością dasz sobie radę.

Wybierz się zatem na wakacje swojego życia z rodziną lub przyjaciółmi. Możesz nawet zabrać ze sobą psa. Każda łódź wyposażona jest kompleksowo, aby osoby spędzające na niej wakacje czuły się jak w domu. Nie zwlekaj zatem i zarezerwuj jeden z tych wspaniałych jachtów już dzisiaj, abyś miał pewność, że przygoda będzie na Ciebie czekać.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: omesu
Dodany: 2019-04-02 15:33:43

Wynajem jachtu czy łodzi motorowej na Mazurach to dobry pomysł na to by spędzić tam czas. Ja wspominam miło zeszłoroczny urlop spędzony na wodnych szlakach i myślę by również wrócić nad jeziora również w tym roku.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)