Informacje

Domena: http://zparadoslubu.pl/
Kontakt: 507 191 366
Miejscowość: Warszawa
Adres: Odkryta 38
Kod pocztowy: 03-140
Opis

Postanowiliście zalegalizować Wasz związek, w związku z czym już niedługo staniecie się małżeństwem. Zastanawiacie się nad obecnością kamerzysty na weselu. Z jednej strony pragniecie uwiecznić tak ważne chwile dla Was, z drugiej obawiacie się, że w pewien sposób zarówno Wy, jak i Wasi goście poczujecie dyskomfort. Dobry kamerzysta potrafi stać się tylko tłem. Za kilka lat na pewno będziecie zadowoleni z faktu, że zdecydowaliście się zarejestrować piękne momenty na filmie.

Jeżeli będzie Wam potrzebny kamerzysta na ślub i wesele oferujący usługi w Warszawie, nawiążcie kontakt z firmą Z Parą do Ślubu, która oferuje również sfotografowanie tego wydarzenia, jak i również wykonanie sesji w plenerze.

Poznajcie możliwości ww. firmy i obejrzyjcie wykonane przez nią teledyski ślubne. Są one dostępne na jej stronie internetowej.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: Andrzej Sadowski
Dodany: 2019-01-17 14:07:05

Jak już organizować wesele to fajnie by było jakby kamerzysta bł z prawdziwego zdarzenia. Wiem na własnym przykładzie, że ten oferowany przez firmę Z Para do Ślubu na pewno nim jest.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)