ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Worki z folii bąbelkowej - https://www.artfol.pl/

Dodano: 30-12-2018


Informacje

Domena: https://www.artfol.pl/
Kontakt: 44 646 53 12
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Adres: ODDZIELNA 14
Kod pocztowy: 97-300
Opis

Popularne w ostatnim czasie woreczki z folii bąbelkowej cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ są praktyczne i pozwalają na bezpieczne magazynowanie oraz transportowanie delikatnych przedmiotów. Funkcją tych specyficznych bąbelków, nazywanych inaczej pęcherzykami jest ochrona i amortyzacja umieszczonych wewnątrz woreczków produktów. Warto zainteresować się takim rozwiązaniem, gdyż jest to skuteczny sposób, zapewniający pewną ochronę. 

Woreczki takie, a także wiele innych foliowych akcesoriów oferuje firma Artfol, której pełen asortyment widnieje na stronie internetowej: artfol.pl. Tam firma zamieściła swoje produkty, wraz z krótkim opisem oraz wskazówkami wykorzystania. Każdy klient ma zatem szansę wybrać taki produkt, który spełni jego indywidualne oczekiwania oraz odpowie na konkretne wymagania.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: purplegoose737
Dodany: 2020-06-23 10:12:04

W firmie ARTFOL stawiają na wysoką jakość opakowań oraz worków. Nie dziwię się, że ich produkty cieszą się tak zasłużoną renomą w branży. :)

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)