FIN-EL Consulting s.c.

Kancelaria rachunkowa

Dodano: 30-10-2017


Informacje

Domena: https://finel.pl/
Kontakt: (58) 761-45-81
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Bora Komorowskiego 19
Kod pocztowy: 80-377
Opis

Coraz więcej firm i to zarówno dużych, jak i małych, decyduje się na powierzenie kompleksowej obsługi księgowo-płacowej specjalistycznym firmom outsourcingowym. Taką profesjonalną firmą godną zaufania jest kancelaria rachunkowa z Gdańska, która obsługuje zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych, a ze swoich obowiązków wywiązuje się nienagannie i terminowo.

Rekomendowane biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe na najwyższym poziomie, dzięki czemu współpracujące firmy mogą zaoszczędzić na inwestowaniu w dział księgowości i związane z tym szkolenia pracowników.

Oferta kancelarii rachunkowej jest bardzo bogata, począwszy od usług księgowych w zakresie księgowości pełnej, jak i uproszczonej, poprzez obsługę kadrowo-płacową, aż po doradztwo podatkowe i sprawozdania finansowe.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: Agnieszka J.
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Dziś trudno jest przedsiębiorcom się odnaleźć w gąszczu przepisów podatkowych, dlatego lepiej oddać sprawy rachunkowe profesjonalistom. Zadbają oni, żeby był porządek w księgach oraz podatki były naliczone prawidłowo.

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)