Informacje

Domena: http://foodleader.pl/
Kontakt: 601 097 055
Miejscowość: Brodowo
Adres: Wiosenna 6
Kod pocztowy: 63-000
Opis

Polskie artykuły spożywcze zyskały uznanie nie tylko na rynku europejskim, ale i na całym świecie. Dlatego dystrybutor żywności Food Leader, nieustannie stara się wzbogacać swoją ofertę i znajdować coraz to nowsze kanały dystrybucji. Wszystko po to, żeby najwyższej jakości żywnością cieszyli się nie tylko klienci z Polski, ale żeby eksport artykułów spożywczych z Polski był jak najwyższy.

Rekomendowana hurtownia oferuje zarówno klientom z Polski, jak i zza granicy, zawsze świeżą i pełnowartościową żywność, pracownicy firmy bardzo dobrze znają branżę spożywczą i wyspecjalizowali się w handlu:

  1. Jajkami.
  2. Warzywami i owocami, zarówno tymi całorocznymi, jak i tymi sezonowymi.
  3. Nabiałem, to tu można znaleźć najsmaczniejsze polskie masło i mleko w atrakcyjnej cenie.

Warto dodać, że dzięki współpracy z najlepszymi firmami transportowymi, które mają doświadczenie w transporcie żywności i dysponują odpowiednimi samochodami, żywność nie utraci swojej świeżości nawet na dłuższych trasach.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: nistath
Dodany: 2019-03-13 12:39:55

Współpraca z Food Leader to przede wszystkim wysoka jakość polskich produktów spożywczych w atrakcyjnych cenach. Warto z nimi nawiązać kontakt, bo na dystrybucji żywności, znają się wzorowo.

Ocena: 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)