"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Pompa ciepła niskotemperaturowa

Dodano: 22-08-2020


Informacje

Domena: https://galmet.com.pl/
Kontakt: +48 77 403 45 00
Miejscowość: Głubczyce
Adres: Raciborska 36
Kod pocztowy: 48-100
Opis

Oprócz paneli fotowoltaicznych wyposażeniem energooszczędnego domu może z powodzeniem stać się pompa ciepła. Ta niskotemperaturowa instalacja grzewcza jest dostępna w ramach oferty na stronie internetowej galmet.com.pl.

Nowoczesne sposoby na pozyskanie i odzyskanie energii cieplnej są coraz bardziej popularną alternatywą ogrzewania we współczesnym budownictwie. Dzięki nim dom mieszkalny czy jakikolwiek inny budynek może stać się praktycznie samowystarczalny, bez generowania kosztów związanych z poborem paliwa niezbędnego do jego funkcjonowania. 

Oba wspomniane rozwiązania mają także istotny wpływ na poprawę audytu efektywności energetycznej danej nieruchomości. Decydując się na montaż pompy ciepła lub solarów w swoim domu, klient ma możliwość podniesienia stopnia przydatności budynku nawet o kilkaset procent. 

Wiele osób nie decyduje się na instalację odnawialnych źródeł energii, jako argument podając wysoki koszt ich montażu i konserwacji.  Analizując jednak możliwe oszczędności takiego rozwiązania, można uznać, że jest to dobra i chroniąca środowisko inwestycja, którą warto dokonać.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)