MASI dr Mariusz Domagalski

Usuwanie zmarszczek

Dodano: 10-09-2019


Informacje

Domena: https://masi.com.pl
Kontakt: 534 224 229
Miejscowość: Szczecin
Adres: Wielka Odrzańska 30
Kod pocztowy: 70-535
Opis

Niektórzy uważają, że zmarszczki dodają twarzy szlachetności, ale sami zainteresowani, na twarzach których pojawiają się takie oznaki starzenia, zwykle nie uznają ich za atrakcyjne. Zwłaszcza obecnie, kiedy kanon urody jest bardzo jasny, wiele osób chce zachować młodzieńczy wygląd skóry przez jak najdłuższy czas. Na szczęście teraz już nie jest to trudne i nawet nie trzeba dbać, by korzystać ze zdobyczy medycyny estetycznej od razu, gdy zauważy się takie zmiany. Można usuwać zarówno pierwsze zmarszczki, jak i głębokie, zaawansowane bruzdy i linie.

Pozwalają na to nowoczesne metody stosowane między innymi przez klinikę MASI, oferującą usuwanie zmarszczek w Szczecinie. Miejsce to oferuje liczne zabiegi odmładzające, które dobiera się pod kątem potrzeb pacjenta, uwarunkowań czy budżetu. Można zdecydować się między innymi na:

  • botoks,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • różne rodzaje nieinwazyjnego, nieoperacyjnego liftingu,
  • zabiegi z wykorzystaniem lasera.

Te ostatnie poleca się zwłaszcza osobom chcącym zachować naturalny wygląd twarzy.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: tinycat300
Dodany: 2020-01-07 13:12:00

Wykonywałam u nich m.in. zabiegi z zastosowaniem lasera i jestem zadowolona z efektów. Cieszę się również, że trafiłam w ręce dobrego specjalisty. :)

Ocena: 3

Oceń firmę (0 z 0 głosów)