Informacje

Domena: https://www.nanaforganic.pl/
Kontakt: 663460914
Miejscowość: Złotoryja
Adres: Legnicka 25
Kod pocztowy: 59-500
Opis

Skóra dzieci jest wyjątkowo wrażliwa. Z tego powodu warto zadbać o to, by ubranka maluchów były wykonane z materiałów najwyższej jakości. Rodzice mogą to zagwarantować swoim maluchom, robiąc zakupy w sklepie marki Nanaforganic. Została ona stworzona z myślą o komforcie dzieci, a także z troski o środowisko naturalne. Ubranka marki uszyto bowiem z ekologicznej bawełny pozyskiwanej z kontrolowanych plantacji rośliny.

Bawełna uprawiana w ekologiczny sposób nie jest poddawana chemicznemu opryskowi. Dzięki temu klienci marki mogą mieć pewność, że wykonana z organicznej bawełny odzież jest bezpieczna dla ich dzieci. Ponadto mogą czuć satysfakcję ze wspierania etycznego biznesu. Ekologiczne plantacje uwzględniają naturalny cykl wzrostu rośliny, a bawełna zbierana jest ręcznie, co pozwala na jej staranne wyselekcjonowanie.

Odzież marki odznacza się także oryginalną estetyką. Oferowane przez jej sklep bawełniane ubranka dla dzieci zostały zaprojektowane z dbałością o detale, a naturalne kolory działają kojąco na zmysły maluchów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)