Rowerowy raj

Odzież rowerowa

Dodano: 20-05-2018


Informacje

Domena: http://rowerowy-raj.pl/
Kontakt: 601 787 966
Miejscowość: Piła
Adres: Rzemieślnicza 6
Kod pocztowy: 64-920
Opis

Bardzo ważną kwestią dla osób uprawiających sporty rowerowe jest odpowiednia odzież, która zapewni nie tylko doskonałą aerodynamikę, ale także komfort termiczny podczas jazdy i paraprzepuszczalność. Doskonałej jakości odzież rowerowa tak znanych marek, jak Spiuk, Force, Cube czy Cannondale jest dostępna na stronie rowerowy-raj.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Wśród asortymentu oferowanego przez sklep znajdują się spodnie, kurtki, czapki koszulki i bluzy, a także rękawiczki, buty i getry. Każdy, kto jeździ na rowerze czy to rekreacyjnie, czy profesjonalnie znajdzie tu dla siebie odpowiednią odzież, która zapewni ciepło i wygodę. Sklep zadbał o to, aby każdy klient, bez względu na pleć, mógł się tanio, lecz dobrze ubrać od stóp do głów. 

Odzież oferowana przez tego sprzedawcę zapewnia nie tylko komfort jazdy, ale także bezpieczeństwo. Każdy, kto jeździ w trudnym terenie, wie, że o wywrotkę nie trudno, zatem dobrze jest mieć odzież, która ochroni przed urazami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)