SENTI Edyta Legenzowska

Majtki wyszczuplające brzuch

Dodano: 26-02-2020


Informacje

Domena: https://skryte.pl/
Kontakt:
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Gazownicza 5
Kod pocztowy: 43-300
Opis

Można myśleć, że w pięknej bieliźnie najlepiej wyglądają kobiety o nienagannej figurze, ale producenci bielizny pomyśleli też o paniach z niedoskonałościami ciała. Za pomocą odpowiednio dobranych produktów można znacznie poprawić proporcje swej sylwetki i zamaskować niedoskonałości. Takie zabiegi przydają się zwłaszcza w przypadku wielkich wyjść, gdyż dopasowane kreacje bezlitośnie obnażają wszelkie mankamenty, zaś podczas ważnych okazji atrakcyjny wygląd jest dla pań szczególnie istotny. Problem ten mogą rozwiązać na przykład majtki wyszczuplające brzuch dostępne na stronie skryte.pl, ale nie jest to całość takiej oferty.

Bielizna taka cechuje się podwyższonym stanem składającym się ze ściągającego, elastycznego pasa, który mocno spłaszcza brzuch i modeluje talię. Jednocześnie zapewnia wygodę, nie należy więc bać się ograniczenia ruchów czy zbyt mocnego uczucia ucisku.

W ofercie można też znaleźć inne warianty bielizny modelującej, na przykład majtki poprawiające wygląd pośladków czy halki działające na wiele partii ciała jednocześnie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)