WOLSTAL

Opinia techniczna

Dodano: 24-02-2019


Informacje

Domena: https://www.wolstal.com/
Kontakt: +48 613 071 111
Miejscowość: Poznań
Adres: Obornicka 330
Kod pocztowy: 60-689
Opis

WOLSTAL jest firmą, która zajmuje się projektowaniem budowli i różnego rodzaju konstrukcji. Od 2011 roku zapewniają profesjonalne wsparcie wszystkim zainteresowanym, którzy szukają wsparcia w projektach:

  • wykonawczych,
  • warsztatowych,
  • budowlanych.

W przypadku każdego budynku, gdzie można zauważyć niepokojące pęknięcia warto jest zwrócić się do specjalistów od sprawdzania stanu obiektu budowlanego lub stanu technicznego. Opinia techniczna jest wykonywana na zasadzie oględzin obiektu, jak i analizy dostępnej dokumentacji. Jedynie wtedy można mieć pewność, że przegląd będzie wykonany w pełni profesjonalnie, a opinia rzetelna. Wystarczy kontakt telefoniczny, aby omówić wszelkie elementy dotyczące współpracy z ekspertami od opinii technicznej na temat danej budowy. Tylko dzięki profesjonalnemu podejściu biura będą mogli mieć Państwo pewność odpowiedniej obsługi klienta.DODAJ OPINIEKomentarz opublikowany przez: umyendu
Dodany: 2019-06-26 14:35:45

Projekty budowlane od WOLSTAL cechują się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Jestem zachwycony, że mogłem z nimi współpracować. Dla mnie są najlepsi! :)

Ocena: 4

Oceń firmę (0 z 0 głosów)